Odbierz bezpłatnie 10 video i zostań najlepszym rekruterem firmy na świecie

Jak skutecznie zarabiać przez internet

Przepis na sukces w MLM

Wiele osób pyta się mnie, czy można szybko zarobić w network marketingu. Dźwignia czasu jest tutaj pojęciem względnym, gdyż dla jednego miesiąc to będzie długo, dla drugiego pół roku to długo i tak dalej. 

Ja swój „pomnik” zbudowałem w dziesięć lat. Tyle czasu upłynęło, bym mógł spokojnie żyć, spłacić długi i odłożyć na emeryturę. TAK EMERYTURĘ! mimo, że na etacie pracowałbym na nią jeszcze 30 lat…

Zmiany, zmiany, zmiany…

Ponad 10 lat temu zdecydowałem się, by obrać ryzykowną drogę, gdy jeszcze branża networku w Polsce raczkowała. Miałem wtedy ponad 200 tysięcy złotych długu i marną nadzieję na to, że osiągnę kiedyś sukces, czy spełnię marzenia. Jestem gościem z małej wioski, gdzie było tylko kilka domów. Czy zostałem na starcie skreślony w biznesie online? NIE! Czy posiadam specjalistyczne wykształcenie? NIE! Miałem w sobie krztę odwagi i chęć zmienienia swojego życia na lepsze.

Strzał w dziesiątkę

Teraz wiem, że ten krok w nieznane okazał się strzałem w dziesiątkę. Moje życie dziś wygląda tak, jak sobie je wymarzyłem. Przez te 10 lat na etacie zarobiłbym na comiesięczny wynajem mieszkania, paliwo i utrzymanie rodziny – praca żeby przeżyć do dziesiątego.

Działania w biznesie online dały mi możliwość kupna domu za gotówkę, kupna wymarzonego auta, możliwość inwestycji zabezpieczających moją przyszłość i coś czego nie da się wycenić – szczęśliwy czas z rodziną. 

Wstęp za nami, więc czas na konkrety czyli główny temat wpisu – Przepis na sukces w MLM

Jestem zdania, że praca w network marketingu musi być szybka. Co to znaczy? Znaczy to nic innego jak to, że gdy będziesz organizował wiele spotkań ze swoimi potencjalnymi biznes partnerami, szybciej zbudujesz swój stabilny dochód w tej branży.

Jeżeli chcesz organizować jedno spotkanie dziennie przez rok – zrobisz ich 365 jest to więc trzysta sześćdziesięciu pięciu potencjalnych partnerów w Twoich strukturach. Jeśli zrobisz po dwa spotkania dziennie, ta liczba z automatu rośnie dwukrotnie, co przyspieszy wzrost Twojego biznesu!

Moją pierwszą radą jest więc to, by być dynamicznym w działaniach

W 2016 roku będąc na wakacjach w egzotycznym miejscu, miałem okazję przeprowadzić wywiady z network marketerami, będącymi akurat na wczasach. Zapytałem ich ile zajęło im dojście do aktualnego poziomu życia. Wiele odpowiedzi się pokrywało. 

Dwa, trzy lata do tego, by spokojnie pojechać na wczasy i zarabiać minimum 10 tysięcy miesięcznie.

Czy to długo? Według mnie nie.

Krok drugi – automatyzacja

Jeżeli oglądałeś moje wideo na początku tego wpisu, wiesz zapewne, że nagrywałem je w przeszłości, a dokładniej we wrześniu, gdy byłem na wycieczce w Grecji. Aktualnie mamy październik. Stworzyłem to wideo w kilka minut, a będzie ono pracowało na mnie do końca życia. Na moim kanale Youtube znajduje się blisko 300 filmów, które pracują na mnie każdego dnia  i mają już kilka milionów wyświetleń.

Bądź posłańcem, a nie wiadomością

Krok trzeci – Mentor

Pozwól sobie popełniać błędy. Im szybciej je wyeliminujesz ze swoich działań, tym szybciej staniesz się P-R-O-F-E-S-J-O-N-A-L-I-S-T-Ą  w swojej branży. Tutaj ważnym czynnikiem jest, by posiadać mentora. Nakreśli on Twoją drogę i pomoże uniknąć tych najważniejszych błędów w Twoim działaniu, dzięki czemu oszczędzisz masę czasu. Stwórz jasny plan Twojego działania, przy pomocy planera (kliknij, by pobrać) i nie ustawaj w konsekwentnych działaniach. Im szybciej i pewniej będziesz organizował spotkania, tym szybciej osiągniesz niezależność finansową w tym biznesie.

Podsumowując – AUTOMATYZUJ, BĄDŹ DYNAMICZNY, ZNAJDŹ MENTORA!

Zajrzyj również na moje pozostałe wpisy:

5 darmowych narzędzi marketingowych 

Zostań królem w sieci 

Najlepsza technika samorozwoju 

15 pomysłów na wpisy w mediach społecznościowych

Jak skutecznie zarabiać przez internet

Tomasz Damian

View all posts

Odbierz darmowy planer MLM

Efektywnie planuj działania