Odbierz bezpłatnie 10 video i zostań najlepszym rekruterem firmy na świecie

Jak skutecznie zarabiać przez internet

 

Jak zamienić 2 dni pracy w 5 dni wolnego?

Na początku chciałbym opowiedzieć Ci moją krótką historię i to jak doszedłem do miejsca, które pozwala pracować mi dwa dni i daje mi pięć dni wolnego. Nie jest to opowieść wyssana z palca, a moja historia życia.

Jak już mogłeś przeczytać we wcześniejszym artykule na moim blogu, prowadziłem kiedyś klasyczny biznes. Pracowałem od rana do nocy. Kiedy moi pracownicy wychodzili o 14.00 do domu ja pracowałem kolejne 6, 7 godzin, by mój biznes był rentowny i abym mógł zapewnić pensję dla moich pracowników.

Jak skończyła się ta historia? B-A-N-K-R-U-C-T-W-E-M  i 200 tysiącami długu…

Spójrz na zdjęcie jak wyglądałem, gdy zaczynałem swoją przygodę 🙂

Zacznijmy od działania…

Aby udało Ci się zamienić 2 dni pracy w 5 dni wolnego, potrzebujesz dwóch składowych. Pierwszą z nich jest rozważne planowanie budżetu!

Ja zarabiając dwa tysiące, wydawałem trzy, zarabiając cztery, wydawałem pięć i takim sposobem zawsze miałem jeden wielki MINUS!

Zapytasz pewnie jak można wydawać więcej, niż się zarabia? Otóż poprzez zgubne pożyczki, karty kredytowe i inne udogodnienia finansowe… Niech pierwszym krokiem w tym procesie będzie to, że odrzucisz definitywnie branie różnego rodzaju dóbr na kredyt. Nie ważne, czy jest to telefon, laptop, odkurzacz rumba, czy auto. Z reguły może się to wydawać rozsądną opcją, gdyż płacisz tylko małą część ceny startowej miesięcznie. Też tak myślałem. Kolejnym szaleństwem są markowe rzeczy na które często nas nie stać. Płacimy kolosalne kwoty za ubrania, by poczuć się lepiej. Ceny topowych projektantów zwalają z nóg. Takie sytuacje rujnują budżet, który możemy o wiele, wiele lepiej zainwestować…

Kredyty i karty kredytowe i pętla na Twoją szyję!

Wyrzuciłeś karty kredytowe? Świetnie! Zrezygnowałeś z dóbr niepotrzebnych Ci na dany moment? Wybornie! Takim sposobem będziesz w stanie odłożyć nadwyżkę tego, co zostanie z Twojej pensji. Przejdźmy do kroku drugiego.

Drugim bardzo ważnym krokiem, by zamienić 2 dni pracy na 5 dni wolnego jest dochód pasywny. Czym jest dochód pasywny?  Jest on niczym innym jak inwestycją/czynnością, którą wykonamy raz, a pozwoli nam ona czerpać korzyści przez X czasu. Założeniem dochodu pasywnego jest to, by przynosił nam korzyści nawet, kiedy śpimy.  

Praca wykonana raz, będzie przynosić nam korzyści

Ja w swoim życiu doszedłem już do momentu, który pozwolił mi, bym pracował dwa dni oraz miał pięć dni wolnego. Zajęło mi to dziesięć lat. W tym czasie na etacie przepracowałbym ponad 19 tysięcy godzin! 19 tysięcy godzin, które przeznaczyłem na czas spędzony z rodziną, podróże, edukację.

Zobacz ile życia ucieka Ci na etacie oraz biznesie stacjonarnym!

Moim rozwiązaniem, byś i TY oszczędził/a swoje 19 tysięcy godzin przez te 10 lat jest network marketing. W branży MLM swój biznes na świecie tworzy blisko 60 milionów ludzi. Ten model biznesowy zalicza niesamowity wzrost oraz generuje obroty rzędu 114 MILIARDÓW DOLARÓW ROCZNIE!

Robi wrażenie prawda? Network marketing to PRZESZŁOŚĆ, TERAŹNIEJSZOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ! 

Ale, ale…

Nic Ci nie spadnie z nieba! Musisz nauczyć się tego biznesu jak każdego innego.

Oczywiście jest szansa, że nauczysz się wszystkiego sam. Dlaczego nie. Do Twojej „kupki” zarobków na start dojdzie 500 zł, 1000 zł, 3000 zł, ale mogą dojść również kwoty rzędu 10 000 zł, 50 000 zł, 90 000 zł, warunkiem jest to, że zostaniesz specjalistą w swojej dziedzinie network marketingu. Poświęć część swoich środków, by wykupić wartościowe szkolenia od ludzi, którzy osiągnęli sukces w ten branży. 

Inwestuj w siebie tak dużo, jak tylko możesz. Jesteś swoją najlepszą inwestycją.
Warren Buffett

Znajdź mentora. Mentora z branży w której będziesz się poruszać. Dzięki niemu zyskasz ogromną ilość czasu i cenne wskazówki. Mentor, którego wybierzesz przeszedł już długą drogę w biznesie i będzie w stanie doradzić Ci jakich błędów powinieneś/powinnaś unikać. Mentor pokieruje Cię jak zautomatyzować swój biznes, nakreśli Ci drogę. Ja na początku swojej drogi nie miałem mentora, czego efektem było to, że zmarnowałem 3 długie lata, nie rekrutując nikogo do swojego biznesu… Ty mając mentora od samego początku możesz właśnie te trzy lata oszczędzić. Mam dla Ciebie również fajny artykuł na początek na kolejną lekturę przy kawie na moim blogu >>> Najskuteczniejsze metody pracy w MLM <<<

Tylko działanie rozwiewa wątpliwości

Mam dla Ciebie coś, co pomoże Ci w początkowej fazie Twojej drogi w projekcie „jak zamienić 2 dni pracy na 5 dni wolnego”  Wypełnij poniższy formularz i odbierz prezent: 6 kroków, by osiągnąć sukces

Jak skutecznie zarabiać przez internet

Tomasz Damian

View all posts

Odbierz darmowy planer MLM

Efektywnie planuj działania