Odbierz bezpłatnie 10 video i zostań najlepszym rekruterem firmy na świecie

Jak skutecznie zarabiać przez internet

Zwiększ skuteczność rozmów rekrutacyjnych

Wiele osób ma ogromny problem z rekrutacją w network marketingu. Głównie przez ten jeden ważny element już na samym początku odpada blisko 70% nowo pozyskanych partnerów do biznesu!

„Daj mi pięć minut, a powiem ci, jaką będziesz miał finansową przyszłość! Jak to możliwe? Wystarczy, że rozpoznam twój indywidualny schemat pieniędzy i sukcesu”.
T.Harv Eker

Postanowiłem, że warto poruszyć tę kwestię na moim blogu, byś oszczędził swój czas i zyskał nowych partnerów do Twojego biznesu, szybciej, niż Ci się wydaje.

Ostatniego tygodnia jedna z moich biznes partnerek poprosiła mnie, bym przejrzał zrzuty rozmów z jej prospektami. Okazało się, że cały proces przeprowadzała poprawnie tj. według dobrego skryptu.

Przez ostatnie miesiące przejrzałem takich rozmów setki. Zauważyłem jeden ważny błąd, który powielał się bardzo często

zapraszający do biznesu nie tworzyli relacji z prospektem, a przedstawiali suche biznesowe fakty!

Biznes sieciowy nie jest czymś, co będzie ciekawiło każdą osobę, której złożysz propozycję biznesową. Wpływa na to wiele czynników. Prospekt nie potrzebuje zmian w swoim życiu w danym czasie, boi się zaryzykować, ma inne potrzeby, jego strefa komfortu jest dość duża.

Więc… Ty możesz być właściwą osobą w odpowiednim miejscu, ale niewłaściwy może być Twój prospekt. 

Jakie są więc osoby właściwe do tego biznesu? Przede wszystkim osoby, które mają marzenia. Duże marzenia.  Takie osoby są zdeterminowane, mają otwarte głowy i są głodne sukcesu. Głodne swoich marzeń.

Twoje cele muszą być większe od Twojego strachu

Musisz wyeliminować swój strach. Jeżeli uda Ci się go pokonać jesteś na prostej drodze, by osiągnąć sukces w tym biznesie. Jeżeli chcesz przeczytać moją historię, znajdziesz więcej klikając tutaj.

Nawiązanie relacji w biznesie

Mnie do biznesu w sieci zaprosił przyjaciel. Zajęło mu to trzy lata. Odmówiłem mu przy pierwszej okazji. Kolejnym razem po upływie trzech lat, pokonał do mnie prawie 500 km. Przyjechał busem, którym rozwoził chipsy do sklepów. Spieszyłem się na mecz Realu Madryt, więc przedstawił mi cały biznes w 15 minut na fotelu busa. Obejrzałem prezentację w 10 minut.

W drodze na mecz coś się we mnie ruszyło… Człowiek jechał do mnie 500 km żeby opowiedzieć mi o projekcie w którym pracuje. Zawiązało to między nami mocną relację.

Kiedy mieszkałem już w Poznaniu, spotkaliśmy się kolejny raz. Przyjechał nie busem, a Mercedesem. Uwierzyłem w ten projekt. Dostałem dowód społeczny, że on działa, lecz… nadal nie zdecydowałem się na działanie.

Minął kolejny czas, a ja zacząłem „dołować” w swoich biznesach. Odezwałem się do Tomka i po upływie trzech lat wskoczyłem na pokład statku, który odpłynął w stronę mojego wymarzonego życia. 

Dlaczego Ci o tym mówię i jest to tak ważne? Nie staraj się przy próbie pierwszej rozmowy zapraszać ludzi do biznesu. Zbuduj z nimi relację. Nie musi to być jak w moim przypadku 3 lata, bo być może będzie to tydzień, miesiąc, rok… kto wie.

My nie szukamy biznes partnerów, szukamy przyjaciół

Poszukaj więc wspólnego tematu do rozmów ze swoim prospektem. Może interesuje was ten sam sport? Chodzicie na siłownię? Uwielbiacie koty? Na takich podwalinach jesteś w stanie zbudować biznes w sieci.

Network marketing jest to biznes relacji. Jeżeli zaczniesz rozmawiać z ludźmi osiągniesz wymarzony sukces. Zwiększ skuteczność rozmów rekrutacyjnych. 

Oprócz prezentu na dole wpisu mam dla Ciebie również super artykuł stwórz życie, którego pragniesz. Koniecznie zajrzyj do niego klikając tutaj.

 

Mam dla Ciebie coś EXTRA! Odbierz PDF z trzema najlepszymi książkami o liderstwie, wypełniając poniższy formularz

Imię:
Adres email:
Jak skutecznie zarabiać przez internet

Tomasz Damian

View all posts

Odbierz darmowy planer MLM

Efektywnie planuj działania