Odbierz bezpłatnie 10 video i zostań najlepszym rekruterem firmy na świecie

Jak skutecznie zarabiać przez internet

 

 

 

Biznes sieciowy pomimo braku przywiązania do jednego miejsca, pracy skąd się chce i kiedy się chce, wymaga od nas konsekwencji, postawy liderskiej i wiedzy, którą będziemy dalej przekazywać naszemu zespołowi. Liderzy i mentorzy nie rodzą się na drzewach. Stoi za nimi masa nauki, czasu poświęconego na szkolenia rozwojowe i ogromna dawka samodyscypliny.

Dziś przygotowałem dla Ciebie wpis o metodzie 30/30/30 – sposobie szkolenia się i samorozwoju. Korzystam z tej metody nieustannie.

Czym jest ta technika i jak ją stosować?

Jedną z najmocniejszych technik, którą stosuję od lat jest  metoda 30/30/30.

Jeden z moich mentorów Śp. Bob Proctor powiedział kiedyś, że w ciągu 180 dni możemy stać się tym, kto nas otacza. Jeśli otoczymy się zamożnymi ludźmi – dorównamy do ich poziomu w ciągu 180 dni, jeśli otoczymy się wysportowanymi ludźmi, a naszym celem będzie zbudowanie sportowej sylwetki – sprostamy temu wyzwaniu w 180 dni. Działa to oczywiście w dwie strony – jeżeli będziesz przebywał z osobami, które żywią się tylko fast foodem po jakimś czasie będziesz ich kopią. Tylko Ty decydujesz w którą stronę pójść.

Zadajesz sobie w głowie pytanie – jak z marszu otoczyć się wartościowymi ludźmi? Przecież pochodzę z innego środowiska i nie mam takiej możliwości! Otóż masz możliwość i to na wyciągnięcie ręki.

Rozwiązaniem tego problemu jest właśnie metoda 30/30/30

30 minut ze słowem pisanym

Pierwszym etapem wyżej wspomnianej metody jest 30 minut czytania książki/artykułów branżowych/ biografii efektywnych osób. Dzięki temu jesteś w stanie być ze swoim mentorem “oko w oko”.  Nasza podświadomość nie rozróżnia, czy jesteśmy z daną osobą w jednym pomieszczeniu, czy tylko wizualizujemy tę osobę czytając wartościową treść. Właśnie tym sposobem zacząłeś pierwszy etap otaczania się wartościowymi osobami. 

Wybór lektury zależy tylko od Ciebie – postaw na coś w swojej branży.

30 minut słuchania lub oglądania

Drugą częścią metody jest słuchanie lub oglądanie. Poświęć 30 minut dziennie, by przesłuchać interesujący Cię podcast lub film na Youtube. Ja jestem ogromnym fanem nagrań z webinarów na których moi mentorzy przekazują cenne wskazówki. W ostatnim czasie wracam do świetnych nagrań Holtona Buggsa “Ca$h Cow” które serdecznie polecam.

Wielu moich znajomych narzeka, że nie ma czasu na słuchanie lub oglądanie. Wystarczy, że w drodze do aktualnej pracy włączysz sobie nagranie na słuchawkach. Możesz to zrobić wszędzie – jadąc autem, na spacerze, podczas odbierania dzieci z przedszkola, czy jedząc śniadanie. Multum możliwości. 

“Ten, kto jest dobry w szukaniu wymówek, rzadko 
jest dobry w czymkolwiek innym”
                                                    ~Benjamin Franklin

Pamiętaj żeby zachować odpowiednią równowagę. Nie robisz tego, by się przemotywować. lecz czuć jeszcze większy głód wiedzy. 

Regularność

Ostatnim etapem metody 30/30/30 jest regularność czyli 30 dni. Od samodoskonalenia siebie nie ma urlopów. Regularność jest wręcz higieną dla naszego umysłu. Nie odpuszczaj w weekendy, a gwarantuję, że osiągniesz znakomite rezultaty. Po 30 dniach rzetelnego stosowania naszej metody, zaczniesz wyrabiać w sobie nawyk regularności. Kolejny miesiąc – kontynuuj działania 30/30/30

Życzę Ci powodzenia i trzymam za Ciebie kciuki

 

Odbierz pierwszy fragment mojej książki pt. „Sukces niejedno ma imię”, która niebawem się ukaże

 

Jak skutecznie zarabiać przez internet

Tomasz Damian

View all posts

Odbierz darmowy planer MLM

Efektywnie planuj działania