Odbierz bezpłatnie 10 video i zostań najlepszym rekruterem firmy na świecie

Jak skutecznie zarabiać przez internet

5 Darmowych narzędzi marketingowych. Narzędzi, które pozwolą Ci sukcesywnie działać.

Każdy z nas nieustannie poszukuje narzędzi, które będą usprawniały nasz biznes. Jednemu potrzebny będzie rozrzutnik zamiast wideł, innemu podnośnik do samochodu. Ale w tradycyjnym biznesie i w powyższych przykładach to wszystko kosztuje…  W biznesie sieciowym wiece narzędzi może przynosić Ci zyski, a kompletnie NIC NIE KOSZTUJĄ!

Jeżeli czytasz ten wpis najprawdopodobniej działasz ONLINE lub masz takie zamiary, więc chciałbym Ci pokazać, że jest możliwość zarabiania świetnych pieniędzy bez nakładów na START!


 1. Canva

Dokładnie tak! Jedno z najbardziej popularnych, DARMOWYCH narzędzi do budowania biznesu.

Zrobisz tam nie tylko autorskie grafiki, ale skorzystasz również z gotowych szablonów. Canva wprowadza również małymi krokami elementy wideo. Darmowe, kompletne narzędzie do stworzenia całej szaty graficznej dla Twojego biznesu. Od druku po grafiki na Social media.

2. Asana

Jedno z moich ulubionych narzędzi do pracy. Pozwala zarządzać mi nie tylko swoimi zadaniami oraz pilnować ich priorytetów, ale również pracuje na niej z moimi ludźmi. 
 
Przenieś całą pracę swojego zespołu do jednej, wspólnej przestrzeni. Wybierz odpowiedni dla siebie widok projektu i współpracuj z zespołem niezależnie od tego ile kilometrów was dzieli.

Czym wyróżnia się Asana?

Udostępniaj cele, kluczowe zasoby i więcej, aby przygotować grunt do skutecznej współpracy i skoordynować działania zespołu. Asana posiada aplikację na telefon oraz komputer, więc możesz ją zabrać ze sobą do dowolnego miejsca na ziemi.

3. PREVIEW – plan your Instagram

Uwielbiasz estetykę oraz piękne Instagramowe konta? To narzędzie będzie idealne dla Ciebie! Preview daje możliwość ułożenia pełnego „feedu”, czyli 12 postów bez konieczności publikacji. Będziesz mógł/mogła stworzyć swój idealny instagram przy pomocy tego prostego narzędzia oraz zacząć publikować wpisy zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Poniżej przykład jak wygląda zaplanowane konto Instagramowe przy użyciu zewnętrznych aplikacji:

Oprócz samego planowania układu wpisów, aplikacja oferuje również możliwość analizowania swoich statystyk, planowania postów na konkretne godziny, a nawet edycja graficzna zdjęć.

4. ZOOM 

Aplikacja z której korzystam nieustannie od wielu, wielu lat. Czym jest aplikacja Zoom? Zoom to narzędzie zapewniające możliwość prowadzenia szkoleń online, spotkań ze swoim zespołem w sieci, czy po prostu nagrania webinaru. 
Co oferuje Zoom?
 

5. InShot

Fenomenalna aplikacja na Twojego smartfona do edycji wideo oraz kolaży. Cechuje ją niesamowita prostota obsługi. Aplikacja oferuje dodawanie napisów, filtrów, przycinanie wideo do odpowiedniej długości, czy dodanie interesujących przejść.

Aplikacja zawiera wszystkie potrzebne narzędzia, zapewniające swobodny montaż, więc jeżeli jesteś w podróży, czy pracujesz z jakiegoś szalonego miejsca na ziemi, możesz bez problemu stworzyć świetne i kreatywne wideo.

Dodatkowo możesz skorzystać również z Pixabay, który jest darmowym stockiem ze zdjęciami i wideo, różnego rodzaju nagrywarkami ekranu, Bit.ly do skracania linków (posiada też opcję analizowania klikalności w Twój skrócony link), a jeżeli jesteś już bardziej zaawansowanym „graczem” polecam Brand24.

 

Jeżeli chcesz połączyć moc tych niesamowitych narzędzi z praktyką, przeczytaj również mów wpis >>> JAK ZOSTAĆ KRÓLEM W SIECI <<<

5 Darmowych narzędzi marketingowych, które powinny przynieść Tobie wiele korzyści. Ja korzystam właśnie z nich i z Tobie również gorąco polecam.

Jak już się pewnie spodziewasz, zawsze na końcu mojego wpisu mam dla Ciebie prezent. 

 

Jak skutecznie zarabiać przez internet

Tomasz Damian

View all posts

Odbierz darmowy planer MLM

Efektywnie planuj działania