Odbierz bezpłatnie 10 video i zostań najlepszym rekruterem firmy na świecie

Jak skutecznie zarabiać przez internet

15 cennych porad, by Twój biznes rósł!

Tysiące osób zmieniając pracę stacjonarną na biznes w sieci popełnia na początku jeden ogromny błąd – zbyt szybko wywieszają białą flagę! Poddają się dlatego, że nakreślili drogę własną, a nie właściwą…

Kolejną „odpychajką” nowych osób w biznesie jest to, że poddają się po kilku negatywnych odezwach od potencjalnych biznes partnerów.

Powodów jest mnóstwo. Jeżeli czytasz właśnie ten wpis to świetnie się składa. Znajdziesz tutaj multum wiedzy oraz poradników jak zacząć biznes w sieci.

Pamiętaj, że człowiek jest w stanie nauczyć się wszystkiego, a ja chciałbym nauczyć Cię budować silną, rzetelną, stabilną markę w sieci.

Za każdym razem, kiedy widzisz biznes, który odnosi sukces, oznacza to, że ktoś kiedyś podjął odważną decyzję. 

Ponieważ wiem jak to jest zaczynać od zera, potrafię postawić się w Twoim miejscu i dokładnie znam drogę, którą należy przebyć, by być tu gdzie ja dziś jestem. Zawsze wolałem wiedzę od praktyków, niż teoretyków. 

Dziś chciałbym podzielić się z Tobą moimi 15 poradami, by Twój biznes rósł w sieci.

  1.  Podejmij decyzję

Decyzja jest jednym z najważniejszych kroków w procesie. Jeżeli nie będziesz pewien/pewna, że chcesz to robić nic z tego nie będzie. Musisz dać z siebie 100%, by zebrać owoce swojej pracy. Jeżeli „pójdziesz” w to bez przekonania – nie masz szans na osiągnięcie sukcesu w tej branży!  Musisz pokonać wszystkie przeciwności losu, zawahania, krytyczne momenty, czy negatywny wydźwięk od ludzi nieznających branży.

2. Bądź magnesem 

Ludzie dołączają do biznesu dla ludzi! Bądź entuzjastą i skupiskiem energii!           To wiele znaczy. Jeżeli będziesz zmotywowany i pełen wigoru do działania – takich ludzi zapiszesz do swojej organizacji. Jeżeli będziesz cieniem – w Twoim biznesie zagości cień. Najwyższa energia wygrywa. Ludzie myśląc o Tobie jako liderze będą czuli moc, energię i chęć do wspólnego wejścia w ten projekt życia.

3.  Bądź uchem, nie ustami

Słuchaj co mówią Twoi potencjalni biznes partnerzy podczas rozmów. Najważniejsze jest, by wysłuchać potrzeb naszego rozmówcy. Będziesz w stanie dopasować dla niego idealne rozwiązanie i dowiesz się jak rozwiązać jego problemy zapraszając go do swojego projektu online.  Podczas rozmowy po kilku prostych pytaniach będziesz w stanie określić, czy Twój rozmówca chce posłuchać o planie wynagrodzeń w firmie, czy może o tym jakie Twój biznes niesie korzyści w innych dziedzinach życia. 

Spytaj:
Jakie masz marzenia w życiu?
Gdzie widzisz siebie za 5 lat?
Jakie są Twoje wymarzone zarobki?
Jaki jest plan, aby zrealizować swoje marzenia?
Co Ci do tego potrzebne?

Jest to bardzo osobista rozmowa, a nie kolejna wyświechtana reklama biznesu online.

4. Przyjaźń

W moim zespole są setki osób, których nigdy wcześniej nie widziałem na oczy! Poznaliśmy się podczas mojej rekrutacji nowych osób do mojego projektu. Dziś wielu z nich jest moimi przyjaciółmi! Nie wyobrażam sobie, by mogło ich zabraknąć w moim życiu… Zawiązuj więzi ze swoim zespołem, a wszystko przyjdzie naturalnie. Nigdy nie rób nic na siłę i na pokaz, bo nie o to w tym wszystkim chodzi. Zespół w którym masz przyjaciół jest jak mur nie do zniszczenia. Zawsze idziemy za sobą w ogień i pomagamy sobie na każdym kroku.

5. Nawyki, nawyki, nawyki!

Wyrabiaj w sobie odpowiednie nawyki. Możesz nieco więcej przeczytać w moich poprzednich wpisach:

Dlaczego wyrabianie nawyków jest takie ważne? Działania będą wchodzić Ci w krew. Lubisz jogę? Przeznacz na nią każdego dnia 20 minut po przebudzeniu. Ustal sobie w kalendarzu minimum 2 spotkania dziennie z potencjalnymi biznes partnerami, poczytaj ulubioną książkę związaną z Twoją branżą, posłuchaj podcastu… Możliwości masz mnóstwo. Wyrobienie nawyków zajmie Ci kilka tygodni, może miesięcy… ale uwierz, że warto!  Budząc się po roku masz dokładny i sprecyzowany plan działania każdego dnia. 

Chcesz poznać pozostałe 10 cennych porad, by Twój biznes rósł w siłę? Odbierz PDF na swój adres email wypełniając poniższy formularz:

Jak skutecznie zarabiać przez internet

Tomasz Damian

View all posts

Odbierz darmowy planer MLM

Efektywnie planuj działania