Odbierz bezpłatnie 10 video i zostań najlepszym rekruterem firmy na świecie

Jak skutecznie zarabiać przez internet

Najskuteczniejsze metody pracy w marketingu sieciowym. Dlaczego to takie ważne?

Wiele osób zastanawia się jak wygląda codzienna rutyna człowieka rozwijającego biznes sieciowy. 

Jedni myślą, że network marketerzy wstają o 13 i w piżamie zasiadają do laptopa, inni zaś, że zasypujemy telefonami od 6 rano nowych klientów/biznes partnerów. Oczywiście istnieją oba typy marketera, ale ja chciałbym Ci pokazać tę trzecią najbardziej zbalansowaną opcję.

“Musisz znaleźć swoje tempo. Musisz się skupić na sobie. Musisz mieć plan”

Stephen King, Wielki Marsz

Dzisiejszy wpis jest po to, aby ułatwić Ci zachowanie balansu życiowego między pracą, a życiem. Wszystko sprowadza się do tego, abyś był wolny, ale konsekwentny w swoich działaniach, aby ta wolność nie uciekła Ci z rąk.

Co da Ci odpowiednie wprowadzenie tych pięciu tricków?

 • Zwiększy się Twoja produktywność
 • Pokochasz to co robisz 
 • Zyskasz więcej możliwości rozwoju
 • Będziesz działał konsekwentnie
 • Twoja praca będzie przynosiła korzyści

5 przydatnych tipów w codziennej rutynie marketera

 1. Metoda 30/30/30 którą opisałem >>>tutaj<<< 

Ćwiczenie mózgu i duszy to bardzo ważny aspekt zachowania odpowiedniego balansu. 

 • Czytaj
 • Słuchaj
 • powtarzaj przez 30 dni, a później przez lata

 1. Ustal priorytety działań

Zarządzanie czasem jest banalnie proste jeżeli wszystko zaplanujemy. Ustal swój plan dnia tak, by nie pominąć tych najważniejszych rzeczy w Twoim kalendarzu. Postaw ważne cele na pierwszym miejscu. Telefony, priorytetowe maile, odpisanie na wiadomości, czy spotkania. Ustal 4 kategorie priorytetów:

– Pilne

– Ważne

– Może poczekać

– Najmniej pilne

 1. Wyznacz miejsce pracy

Nikt nie chce, by dom kojarzył mu się wyłącznie z pracą. Dom jest miejscem w którym Twoja głowa ma odpoczywać. Wyznacz w domu jedno miejsce pracy – biurko w kąciku, niezagospodarowany pokój itd. Wykonuj tę pracę tylko w wyznaczonym do tego miejscu. Różnicę poczujesz momentalnie!

 1. Zaplanuj przerwy oraz godziny działania

Wiele zagranicznych firm testuje 6 godzinny system pracy. Z badań tych wynika, że jest on zdecydowanie bardziej wydajny! Zaplanuj podczas swojego dnia pracy godziny jej wykonywania oraz zawrzyj w nich przerwy. Tak byś mógł na moment odejść od laptopa, by wypić kawę, herbatę lub po prostu zaczerpnąć świeżego powietrza. Jest to perfekcyjny sposób, by Twój mózg złapał nową świeżość.

 1. Celebruj zdrowe nawyki

Przygotuj zdrowe, pożywne śniadanie i lemoniadę, bądź ulubioną kawę. Nie tracisz już czasu na dojazdy do pracy, więc wykorzystaj ten czas, by zbudować zdrowe nawyki. 

Zdrowy posiłek, chwila ćwiczeń – co tylko chcesz!

Podsumowanie

Zachowując odpowiedni balans, dzięki tym 5 nawykom jesteś w stanie być najefektywniejszą wersją siebie. Taki plan dnia pozwoli Ci podzielić go na część gdzie należy wykonać pracę oraz na część, którą poświęcisz na przyjemności i odpoczynek. 

Wiele osób, które zdecydowały się na pracę online popełnia kluczowy błąd –  a mianowicie myślą, że siedząc na kanapie wszystko zrobi się samo lub na odwrót – siedzą cały dzień patrząc się w ekran komputera, co po jakimś czasie przynosi skutek odwrotny czyli  mówiąc najprościej wypalenie.

Jeżeli już pracujesz w sieci i chciałbyś osiągnąć 3x większe rezultaty w 2x krótszym czasie to kliknij >>>tutaj<<<

Jak skutecznie zarabiać przez internet

Tomasz Damian

View all posts

Odbierz darmowy planer MLM

Efektywnie planuj działania