Odbierz bezpłatnie 10 video i zostań najlepszym rekruterem firmy na świecie

Jak skutecznie zarabiać przez internet

Hello. Za chwilę powiem Ci jak wygrać płytę CD Briana Tracy pt. „Pełną parą, czyli inspiruj motywuj i wydobywaj z ludzi to co najlepsze”. Ale zanim to zrobimy, zanim ci powiem jak wygrać płytę, to zadam ci pytanie:

czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak to by było budować lepsze, bardziej wydajne zespoły, zespoły które są potężne, zespoły które mają swój cel, spójną wizję i idą w tym samym kierunku!? Czy myślałaś kiedyś o tym ? Powiem ci dzisiaj o siedmiu rzeczach, które ja w swojej karierze nauczyłem się i zadziałało mi fenomenalnie.

Mój zespół ma dziś ponad 11 500 osób w branży networkmarketingu a ja zarobiłem ponad 2 miliony złotych. TeamRR – mój zespół wygenerował w ostatnich pięciu latach, tylko w ostatnich pięciu latach ponad 30 milionów złotych obrotu. No i teraz pytanie jak zmieniłoby się Twoje życie gdybyś Ty posiadł takie umiejętności?

Jakiś czas temu mój przyjaciel, który znał mnie jeszcze przed moim przyłączeniem się do mlm zadał mi pytanie: „Tomek, jak ty jak ty to zrobiłeś, że w ciągu tych kilku lat poszło za tobą Tak bardzo dużo osób tak bardzo dużo osób się zdecydowało na współpracę z Tobą i mało tego ty ich przy sobie utrzymujesz. Mają dużo energii i się uśmiechają, przybywają na Eventy, są na na różnego rodzaju szkoleniach, są uśmiechnięci, radośni i pełni energii ect..?”

Wtedy sobie to uświadomiłem – no właśnie jak jak to się stało w moim życiu – przecież kiedyś taką osobą nie byłem, żeby za mną ktoś chciał podążać, słuchać mnie, w ogóle nikt nie dbał o moje zdanie i tak naprawdę i po prostu nie miałem żadnego wpływu.

W tym momencie kiedy mój Mój przyjaciel zadał to pytanie – oświeciło mnie – odpowiedziałem, że odpowiem wysyłając mu zdjęcie i podszedłem do mojej półki i wysłałem mu zdjęcie książek o przywództwie. Wysłałem zdjęcia około 10 książek a dziś mam około 20 książek. Oto ich lista dla Ciebie <

Listę ową uważam za absolutny Top – do tego właśnie, żeby nauczyć się Jak być dobrym przywódcą dobrym liderem w network marketingu ale nie tylko.

popup-click-open-trigger-1

Pierwszą ważną umiejętnością lidera jest czytanie książek. Ja ci sugeruję robić to według metody 30 30 30, którą dokładniej opisuję na tej stronie. Czytaj przynajmniej 30 minut dziennie. W metodzie 30 30 30 mówię Ci jak podnieść swoje życie pod każdym względem w 30 dni – właśnie dzięki tej metodzie.

Liderzy jedzą na końcu! Oczywiście w cudzysłowie „jedzą”. Pamiętam jak mój przyjaciel, z którym bywaliśmy gdzieś lub jeździliśmy na Eventy zawsze po zakończeniu szkolenia pierwszy biegł do restauracji. Nie chodzi o jedzenie tylko o to, że przed swoim dobrem najpierw stawiajmy dobro innych osób, otwórzmy drzwi przed kimś.

Oto lista zachowań, które lider MLM powinien stosować w swojej karierze aby ją przyspieszyć. Polecam, mi dała fantastyczne wyniki w branży Network Marketingu. Z pewnością, działają one na rynku MLM ale nie tylko. Przydadzą się każdemu, kto chce poprawić relacje z ludźmi oraz jakość życia:

1. Czytaj książki,

2. Liderzy jedzą na końcu,

3. Zalecaj swoim osobom tylko to co sam już zrobiłeś lub byś zrobił,

4. Ustal kodeks honorowy,

5. Rozwijaj się – eventy oraz metoda 30/30/30 – zobacz tu <

6. Lider tworzy liderów,

7. Przyłapuj ludzi na dobrych rzeczach, doceniaj ich, nie oceniaj. Odbierz listę książek polecanych przeze mnie tu <

Jak skutecznie zarabiać przez internet

Tomasz Damian

View all posts

Odbierz darmowy planer MLM

Efektywnie planuj działania