Odbierz bezpłatnie 10 video i zostań najlepszym rekruterem firmy na świecie

Jak skutecznie zarabiać przez internet

Kiedy działamy w branży Social Mediów, Network Marketingu, jesteśmy trenerem personalnym, coachem, trenerem rozwoju osobistego to oczywiście praktycznie codziennie zastanawiamy się co wstawić na swoje Social Media aby coś się na nich działo.

Oprócz wpisów takich jak:

  • lifestyle,
  • wpisy związane z naszą pracą – biznesem,
  • zdjęć lub cytatów motywacyjnych,
  • przemyśleń związanych z życiem osobistym lub tym czym się zajmujemy,

warto dać czasami coś co zwiększy zasięgi, doda trochę radości o zabawy do naszych wpisów.

Z pewnością doda to pikanterii naszemu profilowi, wyróżni nas na tle innych osób, a algorytmy działają dziś tak, że im dłużej przytrzymasz uwagę na swoim profilu (na przykład takim unikalnym zdjęciem) tym większy zasięg otrzymasz od facebooka czy instagrama,

Także zabawy masz wiele, od zdjęć świątecznych, urodzinowych, okładek gazet, walentynek czy innych banerów. A znajdziesz je wszystkie – i mam tutaj dobrą wiadomość – bezpłatnie na stronie photofunia.com.

Mam nadzieję, że portal Ci się spodoba i wykorzystasz to natychmiast u siebie na profilu facebookowym. Oznacz mnie w komentarzu jak to zrobisz. Tu masz mój prywatny profil – abym wiedział, że się udało i masz fajne wyniki (oczywiście one biorą się z regularności a nie z jednego wstawienia zdjęcia). Wskakuj zatem na photofunia.com i czekam na Twoje efekty !

Pozdrawiam i do zobaczenia wkrótce na kolejnych wskazówkach marketingowych. Oczywiście będę niezmiernie wdzięczny jeżeli podzielisz się tym wpisem z innymi udostępniając go.

Jak skutecznie zarabiać przez internet

Tomasz Damian

View all posts

Odbierz darmowy planer MLM

Efektywnie planuj działania