Jak utworzyć ankietę w google.

Nagrałem dla Ciebie filmik jak utworzyć ankietę w Google przy użyciu konta gmail. Taka ankieta jest niezwykle cenna. Dzięki niej możemy się wiele dowiedzieć o naszych potencjalnych klientach.

Zobacz poniższy filmik, w którym wyjaśniam jak możesz zwiększyć swoje dochody dzięki przeprowadzeniu ankiety:

A poniżej możesz zobaczyć jak wygląda ankieta, dzięki której zbierałem swoje informacje na temat możliwości przeprowadzenia szkolenia online.

5 Odpowiedzi na Jak utworzyć ankietę w google.

 • Jestem zagorzałym fanem aplikacji Google ale powiem szczerze,że opcji ankiet nie znałem. Pozytywne zaskoczenie, tym bardziej, że jest to bardzo proste. Zastanawiam się czy istnieje opcja, która pozwala przeprowadzić prosty test dla czytelników bloga i daje możliwość wydruku indywidualnych wyników. W każdym razie działania typu „ankieta” to bez wątpienia świetny pomysł na przytrzymanie czytelnika na stronie.

 • Tomasz Damian mówi:

  Tak, google dają nam wiele możliwości i fajnie, że one są. Ja zacząłem niedawno stosować intensywniej kalendarz do zapisywania terminów oraz właśnie ankiety i jest to fajna sprawa. Często przed stosowaniem ankiety robiłem jakiś produkt i nie wiedziałem do kogo się kieruję. Ankieta otworzyła mi oczy: wiem jaki wiek reprezentuje moja grupa docelowa, jaki ma poziom zaawansowania, jakich narzędzi używa a jakich potrzebuje. Dlatego warto używać ankiety w swojej pracy.

  Pozdrawiam, Tomek

 • A czy można jakoś wysyłać taką ankietę ale nie z G-maila ? I jak umieściłeś tą ankietę na blogu ??

 • Tomku dzięki, zaoszczędziłeś mi mnóstwo czasu, robisz dobrą robotę :)

  Pozdrawiam
  Beata Górecka

 • Grażyna mówi:

  Wielkie dzięki za wielką pomoc w rozpoczynaniu e-biznesu.
  Jest wiele stopni wtajemniczenia i dzięki Tobie pokonuję je
  -choć oczywiście w swoim tempie.
  Dzięki Tomku, pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Proszę pozostawić te dwa pola tak jak są: